Egurrola dance kids szkoła tańca dla dzieci

Szanowni Państwo,

              pragniemy poinformować, iż jako Placówka Oświatowo – Wychowawcza jesteśmy zmuszeni podporządkować się  rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski w celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się w kraju koronawirusa z dnia 11 marca 2020 (pismo w załączniku)

Skutkiem tego, nasza placówka Egurrola Dance Studio w Blue City w dniach 12-15 marca br. będzie funkcjonować na zasadzie dyżuru opiekuńczego (bez prowadzenia zajęć). Natomiast od dnia 16 marca do dnia 25 marca, tak jak wszystkie placówki edukacyjne w całym kraju, będzie zamknięta dla uczniów.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Kuratorium Oświaty oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej i będziemy na bieżąco informować o wszelkich decyzjach odnośnie dalszego funkcjonowania naszej Placówki w Państwa Centrum Handlowym.


Zajęcia dla najmłodszych (3-latki) wprowadzą dzieci w magiczny świat tańca. Są to ZABAWY Z TAŃCEM I MUZYKĄ, które w atrakcyjnej dla malucha formie kształtują wrażliwość muzyczną, uczą podstaw tańca oraz rozwijają jego pamięć.

Wraz z wiekiem wachlarz zajęć i możliwości powiększa się. I tak w kolejnych grupach wiekowych proponujemy:

Dzieciom w wieku 4-5 lat – TANECZNY MIX, TANIEC NOWOCZESNY, TANIEC KLASYCZNY (BALET)

Dzieciom w wieku 6-8 lat – TANECZNY MIX, TANIEC NOWOCZESNY, HIP HOP, TANIEC KLASYCZNY (BALET), AKROBATYKĘ, ZUMBATOMIC

Dzieciom w wieku 9-11 lat – TANIEC NOWOCZESNY, HIP HOP, TANIEC KLASYCZNY (BALET), AKROBATYKĘ, JAZZ, BREAKDANCE, MUSICAL, CAPOEIRĘ, ZUMBATOMIC

Juniorom w wieku 12-14 lat – VIDEOCLIP DANCE, HIP HOP, TANIEC KLASYCZNY (BALET), JAZZ, BREAKDANCE, AKROBATYKĘ, MUSICAL DANCE i STREET DANCE

Dzieci, które marzą o wielkiej scenie, mogą uczęszczać do AKADEMII BALETU, SZKÓŁKI MUSICALOWEJ lub SEKCJI SPORTOWEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO. Tam z pewnością nie zabraknie emocji!

Do tańca zapraszamy również rodziców i młodzież!
Szczegóły oferty EGURROLA DANCE STUDIO dla młodzieży, kobiet i par: www.dancestudio.pl

Serdecznie zapraszamy!

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej