Poprowadź sklep Inmedio / Relay – bez wkładu

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie sklepem Inmedio / Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria)
  • Realizacja sprzedaży w sklepie
  • Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta
  • Budowanie i zarządzanie Zespołem

Nasze wymagania

  • Działalność gospodarcza (możesz ją założyć dopiero po szkoleniu)
  • Umiejętność obsługi klienta
  • Zarządzanie zespołem
  • Zaangażowanie
  • Obsługa kasy fiskalnej (będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Bez wkładu własnego
  • Lokal bez opłat
  • Sklep w pełni wyposażony
  • Nie płacisz za towar
  • Opłacony i zatowarowany sklep (brak wkładu własnego)
  • Długofalowa współpraca (umowa na czas nieokreślony)
  • Szkolenia
  • Wsparcie na start i w trakcie prowadzenia sklepu
  • Wypłata prowizji na czas

Benefity

    • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Kim jest Ajent?

Ajent to osoba prowadząca własną działalność gospodarczą i zarządzająca punktem handlowym należącym do firmy, z którą współpracuje. Jako Nasz Ajent otrzymujesz gotowy, zatowarowany sklep i dbasz o realizację wyników sprzedażowych, profesjonalną obsługą Klienta, budujesz Zespół oraz zarządzasz Pracownikami.

Lagardere Travel Retail SP. z o.o.

Firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. działa ponad 20 lat na polskim rynku. W naszych sklepach oferujemy szeroką gamę produktów, takich jak: prasa, książki, napoje, słodycze, papierosy, ale także żywność, pamiątki, zabawki, elektronikę, akcesoria podróżne i produkty drogeryjne. Nasze główne brandy dzielimy na sklepy prasowe: Inmedio, Relay oraz sklepy conveniencowe: Inmedio Trendy, 1Minute, Hubiz oraz wiele innych.

Link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0b8fce87e989446d90a599b2ac50bf6b

Jak dojechać?