Doradca klienta – Sprzedawca

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów zgodna ze standardami firmy

  • aktywna sprzedaż produktów Giacomo Conti

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dbanie o porządek i estetyczny wygląd salonu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży odzieży męskiej)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • kreatywność w tworzeniu stylizacji

  • doskonałe umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe w tym program wdrożenia i adaptacji pracownika

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • możliwości awansu wewnętrznego

  • zniżkę pracowniczą na zakup produktów Giacomo Conti

  • elastyczny czas pracy

Jak dojechać?