Subway

 

Sandwicze są zawsze świeżo przygotowywane na oczach klientów.

Kilka różnych rodzajów świeżego pieczywa (jak np. z serem i oregano czy z ziarnami pięciu zbóż) pieczemy przez cały dzień na miejscu. Sandwicze są komponowane przez klientów z szerokiej gamy produktów, tj. wędlin i mięs, mnóstwa świeżych warzywserówpast i oryginalnych sosów.

SUBWAY® zdobył reputację restauracji serwującej świeże produkty najwyższej jakości o wysokich walorach odżywczych, wspaniałym smaku i będących alternatywą dla tradycyjnych „tłustych fast foodów”.

SUBWAY® doskonale pasuje do zmieniającego się stylu życia i inteligentnych nawyków żywieniowych w Europie. Gdy jesz w SUBWAY®, dostajesz nie tylko sandwicza, ale wraz z nim także doskonały serwis, najwyższą jakość i możliwość wyboru zdrowego stylu życia.

SUBWAY® w menu posiada również doskonałe świeże sałatki, a także pieczone na miejscu wyśmienite amerykańskie ciasteczka.

Restauracja SUBWAY® ma doskonałą ofertę cateringową, z tak doskonale dobranymi produktami jak Sandwiczowa Uczta, czy Megasandwicz, które doskonale pasują na każde przyjęcie, spotkanie czy konferencję.

Zapraszamy! Spróbuj tylko raz, a zostaniesz stałym gościem. Jesteśmy tego pewni!

Jak dojechać?