Pesto Cafe

Pesto Cafe Włoska Restauracja rodzinna

 

PESTO CAFÉ to rodzinna włoska restauracja. Dla nas najważniejsza jest wygoda i komfort dla całej rodziny. Każdego dnia dbamy o to, aby pobyt w Pesto Cafe był jak najbardziej wygodny i komfortowy, szczególnie dla gości z dziećmi.

 

W każdej naszej  restauracji znajduje się pokój dla mamy i dziecka z pieluszkami i krzesełkiem do karmienia. W restauracjach wydzielono pokoje dla dzieci, w których mali Goście mogą bawić się pod okiem opiekunki, rysując, grając na tablicy, oglądając ulubione bajki czy grając w gry edukacyjne.

 

W PESTO CAFÉ  organizujemy przyjęcia dla dzieci: warsztaty kulinarne, programy z animatorami, wyprawy przygodowe, dyskoteki, imprezy tematyczne.

A podczas gdy dzieci będą się dobrze bawić, rodzice będą mogli odpocząć i zjeść romantyczną kolację. W menu PESTO CAFE znajdują się oryginalne dania kuchni włoskiej: przystawki, sałatki, pizza, makarony, risotto, ravioli, dania gorące, dania z grilla i popularne desery.

 

Codziennie od godziny 10:00 do 13:00 restauracja oferuje bogate menu śniadaniowe. Na miłośników włoskiej kuchni, od poniedziałku do piątku, czekają happy hours.

Między 15:00 a 17:00 można kosztować dwóch dań w cenie jednego

 

We wnętrzach restauracji zawsze jest dużo światła i kwiatów, wygodne sofy, lekkie zasłony, przytulny wystrój domu, wygodne toalety, wszystko po to, aby goście czuli sie przytulnie.

 

Czekamy na Ciebie w restauracjach Pesto Cafe lub chętnie dowieziemy posiłki do Twojego domu lub biura.

Galeria

Jak dojechać?