Green Caffe Nero

Green Caffè Nero to marka powstała z połączenia doświadczeń warszawskich kawiarni Green Coffee  i  międzynarodowej sieci kawiarni Caffè Nero. Od momentu otworzenia pierwszej kawiarni w 2003 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej fundatorom: prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu.

Green Caffè Nero to 64 kawiarnie w Warszawie, 5 w Krakowie oraz 5 we Wrocławiu i pozostaje jedną z najprężniej rozwijających się niezależnych sieci kawiarni w Polsce. Wystrój każdej z kawiarni jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników; począwszy od schodów po wykończenie baru. Godziny otwarcia kawiarni są zależne od lokalizacji i charakteru miejsca. Podobnie jest z wnętrzami – ich wystrój nawiązuje do miejsca, w którym znajduje się kawiarnia, jego historii i otoczenia.

Aranżacja kawiarni została oparta o naturalne materiały: drewno, kamień i metal. Wygodne meble, ręcznie rzeźbiony i indywidualnie projektowany dębowy bar, płytki ceglane ręcznie formowane – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę każdej z kawiarni.

– Godziny otwarcia:

Poniedziałek-sobota, niedziela handlowa 8-22

Niedziela niehandlowa 10-20

Jak dojechać?