• Rossmann
Rossmann

Rossmann w CH Blue City to miejsce, w którym obok perfum, produktów do włosów i ciała, artykułów gospodarstwa domowego, zabawek dla dzieci, pieluszek oraz kosmetyków do makijażu znajdziecie również szeroki wybór zdrowych przekąsek marki enerBiO. W Rossmannie zawsze można liczyć na profesjonalną poradę oraz zakupy w promocyjnych cenach.


Na półkach drogerii Rossman dostępnych jest ponnad 16 000 produktów, w tym aż 800 marek różnych producentów zarówno tych polskich jak i zagranicznych. W asortymencie dostępne są również produkty marek własnych Rossmanna, wśród których największą popularnością cieszą się między innymi: Isana - znana i lubiana marka z zakresu pielęgnacji ciała i włosów, a także przeznaczona dla dzieci marka Babydream.

Przeszkolony personel dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były wysokiej jakości, a Klient robił zakupy w miłej atmosferze. Ponad to, w każdym salonie na klientów sklepu Rossman czekają egzemplarze bezpłatnego magazynu "Skarb". Inspiracji oraz aktualnej oferty sklepu można szukać również na stronie Rossnet.pl.

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY