Home&you

Produkty dostępne w salonie Home&You w Blue City podzielone są na kolejne strefy odpowiadające podziałowi w domu: salon, kuchnię, łazienkę, sypialnię i jadalnię. Wszystkie produkty Home&You cechuje różnorodna stylistyka trafiająca w najbardziej wybredne gusta klientów, najwyższa jakość wykonania oraz niezwykła dbałość o każdy szczegół oferowanych produktów.

Elegance to linia ekskluzywna, skierowana do klientów o wyrafinowanym guście. Linię Elegance tworzą modne produkty utrzymane w kolorystyce szarościsrebra i fioletu.

Basic jest kolekcją skierowaną do szerszego grona odbiorców. Jej podstawową kolorystyką są beże i brązy z dodatkiem modnych odcieni zielonej oliwki i świeżego turkusu.

Culture to z kolei linia inspirowana podróżami, czerpiąca z dorobku dalekich kultur i stylistyk. O jej ponadczasowości świadczy przede wszystkim wykorzystanie egzotycznego wzornictwa w nowoczesny sposób dopasowany do obowiązujących trendów.

 

  • Wyposażenie wnętrz,

Podobne

HalfPrice

Flying Tiger Copenhagen

JYSK

Duka

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej