Rozrywka i restauracje w Blue City znów otwarte!

Rezerwujcie miejsca, kupujcie bilety, odwiedzajcie restauracje i róbcie zakupy! Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w Blue City otwiera się rozrywka – kino Helios, klub fitness FIT/One, park rozrywki TEPfactor, Time Machine Golf 3D i wiele innych atrakcji oraz restauracje.

Na ponowne otwarcie kin, Helios w Blue City przygotował oscarowe hity: „Obiecująca. Młoda. Obiecująca Kobieta”, „Sound of metal”, „Ojciec” i „Minari” oraz wiele innych filmów również dla dzieci. Do kina w Blue City wracają także popularne seanse specjalne w ramach znanych i lubianych przez widzów cykli: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe oraz Kino Konesera. Helios oferuje również specjalną ofertę cenową. Aby zaoszczędzić nawet 9 zł, wystarczy kupić bilet na kilka dni przed planowaną wizytą w kinie.

Ponownie przywita Was też FIT/One – największy, bo liczący 5 tys. mkw. klub w Warszawie, gdzie oczywiście będzie zachowany limit 1 osoby na 15 mkw.

Na powierzchni 5000 mkw. znajduje się nowoczesna siłownia ze sprzętem treningowym firmy Life Fitness i Hammer Strength, sale do zajęć grupowych oraz strefa wellness – z mokrą i suchą sauną, łóżkami masującymi i solarium.  W klubie mają się również odbywać zajęcia grupowe. FIT/One będzie czynny od godziny 6:00 rano do 24:00, co pozwali uniknąć dużej liczby ćwiczących w jednym czasie. Klub proponuje konkurencyjne ceny karnetów, a z okazji otwarcia przygotował obniżkę VIP Gold o 50 proc. Obecnie karnet, który umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji klubu, kosztuje 59 zł.

Otwarte są także park rozrywki TEPFactor i Time Machine Golf 3D.Wkrótce czeka na Was jeszcze więcej niespodzianek – imprezy, wystawy, pokazy i inne atrakcje dla całej rodziny!

Jak dojechać?