Prze-twórczy pasaż

Dwudniowe targi połączone z darmowymi warsztatami to nowość w kalendarzu Blue City. Wspólnie z Centrum Twórczym Prze-róbmy, które od niedawna ma swoją siedzibę na poziomie +3 naszego centrum handlowego, spotkamy się pod hasłem RE-FASHION. W przededniu początku kalendarzowej wiosny pokażemy – zgodnie z hasłem Blue City – jak bawić się i oszczędzać, w nieco innym niż zakupowe wydanie.

 

Podczas warsztatów będzie można nie tylko dowiedzieć się, ale i nauczyć, jak dać drugie życie ubraniom, które mamy już w szafie. Instruktorzy z Centrum Twórczego pokażą, jak dokonać prostych, ale efektownych przeróbek. Na wydarzenie można przynieść ubrania, które z różnych powodów się nam znudziły i przy wsparciu profesjonalistów naprawić je, przerobić, czy zupełnie odmienić. Warsztaty są skierowane absolutnie do wszystkich: kobiet, mężczyzn, młodzieży i seniorów.

 

Na tym jednak nie koniec – przy fontannie będzie można także obejrzeć i kupić rękodzieło od uznanych polskich twórców – od designu, przez dekoracje do domu i  akcesoria modowe, aż po biżuterię. Nie zabraknie też ekologicznych, ręcznie robionych kosmetyków.

Jak dojechać?