Prze-Twórczy Pasaż

Darmowe warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem doświadczonych rękodzielników będzie można przerobić swoje stare ubrania i dać im drugie życie. Do tego warsztaty z robienia biżuterii i dekoracji do domu. A wszystko to w duchu upcyklingu, czyli przerabiana rzeczy tak, by zamiast je wyrzucać, dać im nowe przeznaczenie czy zamienić w efektowne ozdoby.

Na warsztaty, które będą odbywały się pod hasłem RE-FASHION, nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść i przynieść ubranie (lub ubrania), które się nam znudziły. Wszystkie inne materiały będą dostępne na miejscu – na poziomie -1 przy fontannie.

Dodatkowo wokół Prze-Twórczego Pasażu będzie można spotkać profesjonalnych twórców rękodzieła, mody czy biżuterii  i nabyć od nich ich projekty.

Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Twórcze mieszczące się na poziomie +3 w Blue City, gdzie na co dzień funkcjonuje showroom z polskim rękodziełem i przestrzeń warsztatowa, gdzie odbywają się zajęcia twórcze – od malowania przy winie, przez robienie ekologicznych świec zapachowych aż po warsztaty z majsterkowania.

29-30.06 w godzinach 11-20, poziom – 1 pod fontanną

 

Jak dojechać?