LEGO® Festival

Przez ostatnie godziny trwania festiwalu wszystkie dzieci mogą puścić wodze fantazji i pod okiem wykwalifikowanych animatorów tworzyć własne dzieła z klocków w urządzonej na poziomie -1 strefie zabawy: LEGO Duplo i LEGO Friends.

A to nie wszystko! Na terenie całego Centrum nadal stoi 20 figur zbudowanych z klocków. Wśród nich znajdą się różnego rodzaju zwierzęta (m.in. foka, sarenka oraz uroczy mały miś polarny), a także kultowe postacie ze świata popkultury (np. C-3PO z Gwiezdnych Wojen) i znani bohaterowie LEGO® (między innymi prawie dwumetrowy Kai z LEGO® Ninjago oraz Mia i Stephanie z LEGO® Friends).

Dodatkową atrakcją są unikatowe dzieła słynnego belgijskiego konstruktora Dirka Denoyelle, który pokusił się o stworzenie  z klocków głów znanych postaci. To po prostu trzeba zobaczyć! Podobizny m. in. Michaela Jacksona i Sandry Bullock wykonane z klocków LEGO® z pewnością zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wystawę figur będzie można zwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Blue City, zaś strefy zabawy dla dzieci będą czynne w godzinach 11:00 – 19:00.

REGULAMIN LEGO® FESTIVAL

 

1. STREFY ZABAWY TO MIEJSCA, W KTÓRYCH DZIECI MOGĄ BAWIĆ SIĘ KLOCKAMI LEGO® I LEGO® DUPLO®.

2. W STREFACH ZABAWY Z KLOCKAMI LEGO® DUPLO® MOGĄ BAWIĆ SIĘ DZIECI OD 2 ROKU ŻYCIA, ZAŚ W POZOSTAŁYCH DZIECI OD 6 ROKU ŻYCIA.

3. STREFY ZABAWY SĄ CZYNNE CODZIENNIE OD GODZINY 11:00 DO 19:00 I TYLKO W TYCH GODZINACH MOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ.

4. KORZYSTANIE ZE STREF ZABAWY JEST MOŻLIWE WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ I NADZOREM OPIEKUNA DZIECKA.

5. ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI KORZYSTAJĄCYCH ZE STREF ZABAWY.

6. STREFY ZABAWY SĄ PRZEZNACZONE WYŁĄCZNIE DLA DZIECI. UPRZEJMIE PROSIMY OSOBY DOROSŁE O NIESIADANIE NA KRZESEŁKACH WOKÓŁ STOLIKÓW LEGO.

7. PRZED WEJŚCIEM DO STREFY ZABAWY NALEŻY ZDJĄĆ OBUWIE.

8. KORZYSTAJĄC ZE STREFY ZABAWY, DZIECKO POWINNO STOSOWAĆ SIĘ DO POLECEŃ ANIMATORÓW.

9. FIGUR ZBUDOWANYCH Z KLOCKÓW LEGO® NIE MOŻNA DOTYKAĆ – SĄ BARDZO DELIKATNE!

10. UDZIAŁ W LEGO® FESTIVAL JEST JEDNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ NINIEJSZEGO REGULAMINU ORAZ WYRAŻANIEM ZGODY NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU DO CELÓW MARKETINGOWYCHPRZEZ BLUE CITY SP. Z O.O.

  • Artykuły dla dzieci,

Jak dojechać?