Dni Dziecka w Blue City

Świętowanie Dnia Dziecka w Blue City zacznie się w tym roku już 31 maja (i bynajmniej nie skończy się na jednym dniu). Od godziny 10:00 na poziomie -1 przy fontannie otwierają się strefy zabawy i nauki, gdzie będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych atrakcji.

 

W strefie Chomika będzie można aktywnie spędzić czas, na przykład próbując swoich sił na młyńskim kole przypominającym kołowrotek (oczywiście Chomika!). To jedna z tych atrakcji, podczas korzystania z których nie sposób się nie uśmiechnąć – dotyczy to też dorosłych. Do tego zorganizowaliśmy dla najmłodszych park linowy składający się z kilku torów przeszkód o różnym stopniu trudności. Liny zawieszone są na tyle nisko, że dzieci mogą pokonywać tory bez obaw. Park linowy to nie tylko świetna zabawa, ale też trening koordynacji ruchowej, pokonywania własnych lęków i współpracy z innymi dziećmi.

 

W strefie Sowy czekają na Was eksperymenty, które elektryzują nie tylko najmłodszych jak m.in. kuchnia molekularna, która wykorzystuje w gotowaniu zdobycze chemii i fizyki. Dzięki procesowi tzw. sferyfikacji stworzymy smakowite kuleczki a la kawior z najróżniejszych produktów jak np. marchewka, melon czy mandarynki. Kolejną atrakcją będzie strefa konstrukcji, gdzie przy pomocy autorskich klocków smart_CREATION można poczuć się jak inżynier albo architekt. To, co wyróżnia wspomniane klocki, to fakt, że w tworzeniu z nich budowli jest bardzo mało ograniczeń technicznych, co wzmaga kreatywność i sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli wciągają się w zabawę na długie godziny.

 

Nasze strefy w piątek 31 maja i w sobotę 1 czerwca będą czynne do godziny 20:00. Dodatkowo, w sobotę w Blue City będzie można poznać tiktokerkę i influencerkę Arię Martelle, która dołączy do nas o godzinie 12:00 i będzie się z nami bawiła aż do godziny 18:00. W towarzystwie konferansjera Marcina Grabowskiego zorganizuje trzy tiktokowe wyzwania, w których będzie można wygrać nagrody.

 

Nie zabraknie też prezentów dla klientów Blue City. Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić w dniach 31.05 – 1.06 zakupy za minimum 50 zł i przynieść paragon do punktu na poziomie -1. Każdy paragon to drobny upominek. Za paragony na kwoty powyżej 100 i 200 złotych będzie można zgarnąć jeszcze atrakcyjniejsze nagrody. W puli przewidziano między innymi słuchawki bezprzewodowe, głośniki czy zestawy klocków Lego.

Jak dojechać?