• Helios
Helios

Helios to największa sieć kin w Polsce, najnowszy multipleks sieci umożliwia mieszkańcom Warszawy wejście do niepowtarzalnej strefy najlepszego światowego kina. Nowy obiekt, posiadający osiem nowoczesnych sal z najwygodniejszymi fotelami, w tym podwójnymi kanapami w ostatnich rzędach, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kinomanów.

Już od samego wejścia do obiektu uwagę widzów przykuwa zapierający dech w piersiach wystrój nawiązujący do Nowego Jorku, a także wielkoformatowe ekrany LED o wysokiej rozdzielczości rodem z Times Square, wyświetlające zwiastuny i plakaty filmowe. Helios, wystrojem stołecznego obiektu, oddaje hołd historycznym kinom znajdującym się w Warszawie – stąd nieprzypadkowe nazwy sal kinowych, wśród których znajdują się między innymi: Relax, Femina, Bajka czy Palladium.

W trzech salach, Helios prezentuje swój unikatowy koncept – sale Dream, który jest odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń oraz systemem dźwięku Dolby Atmos i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Helios to największe premiery filmowe oraz różnorodna oferta pozarepertuarowa – z flagowymi Projektami Specjalnymi takimi jak: Kino Kobiet, Kultura Dostępna, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci. Doświadczenie, profesjonalizm i jakość świadczonych usług zostały potwierdzone i nagrodzone przez niezależne Instytucje, które w ostatnich latach przyznały marce między innymi tytuł Superbrands Created in Poland oraz Godło Konkursu „Teraz Polska”.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
 • Poniedziałek - Sobota
  10:00-22:00
 • Niedziela
  10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
 • od 14.02
  do 31.03
  Superwtorek – bilet za 14,50 zł!
 • od 14.02
  do 31.03
  Szczęśliwe Poranki