Street

Pierwszy lokal, otwarty pod szyldem „Street”, powstał w 2004 r. –  jego nazwa wzięła się od określenia nocnych wyścigów samochodowych, a restauracja miała być miejscem dzielenia pasji do sportów motoryzacyjnych i świetnej kuchni. Zdobyta popularność i zadowolenie klientów spowodowały rozwój firmy i otwarcie kolejnych lokali.

Fascynacja „czterema kółkami” (choć i „dwoma”;) widoczna jest w elementach wystroju „Street” – kolekcji, stworzonych przez zaprzyjaźnionego rysownika, szkiców samochodów, świecznikach z autentycznych silnikowych tłoków, materiałach używanych przy wykończeniu aut wyścigowych – tworzących motoryzacyjne akcenty ciągle ciepłego i przyjaznego wnętrza.

Choć wszystkie restauracje „Street” oparte są na tym samym formacie działania, każda odpowiada na specyficzne zapotrzebowanie klientów danego lokalu. Restauracja w C.H. Blue City jest największym i najnowszym „dzieckiem” firmy, dbającym zarówno o zadowolenie dorosłych, jak i najmłodszych klientów.

W ofercie lunchowej znajdziemy codziennie inne,  urozmaicone menu w wyjątkowej cenie od 17 do 19 zł za danie główne i 7,5 zł za zupę dnia. Po pracy i w weekendowe wieczory organizowane są bardzo atrakcyjne Happy Hours, podczas których, codziennie w godzinach od 16 do 20 wszystkie drinki, napoje alkoholowe i piwa oferowane są po 2 w cenie 1.

Na dzieci co weekend czeka  animatorkamiejsce zabaw z miękkimi workami do siedzenia, a w sezoniepełnowymiarowy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i bezpieczną nawierzchnią na terenie restauracyjnego ogródka. To świetne rozwiązanie dla rodziców pragnących spotkać się w gronie przyjaciół, lub na rodzinne imprezy.

Restauracje „Street” są szczególnie znane ze swojego urozmaiconego, autorskiego menu będącego zestawieniem popularnych dań kuchni międzynarodowej. Szefowie kuchni restauracji połączyli swoją wiedzę i doświadczenie tworząc receptury ulubionych potraw kuchni europejskiejamerykańskiejmeksykańskiej i tradycyjnie polskiej.

Dania przygotowane są ze starannie dobieranych, najświeższych składników i oferowane w przystępnych cenach. Dopracowana logistyka, rodzinny charakter firmy i duże doświadczenie pozwalają na utrzymanie bardzo bogatego wyboru menu przy zachowaniu najwyższej jakości.

Klienci biznesowi mogą liczyć na profesjonalne wyposażenie i pomoc doświadczonych menadżerów przy organizacji konferencjiprezentacjiimprez i spotkań firmowych. Restauracja „Street” w Blue City dysponuje wysokiej klasy rzutnikami i ekranami projekcyjnymi, możliwością aranżacji wydzielonej przestrzeni z niezależnym wejściem, sceny do prezentacji, parkietu tanecznego, profesjonalnego oświetlenia i nagłośnienia. Organizuje także cateringiprzerwy kawowe i obiadowe w siedzibach klientów.

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej