Rajdowe Lato w Mieście 2019

ATA Świat Modeli zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat na „Rajdowe Lato w Mieście”. Jest to coroczna akcja, w ramach której przez większość wakacji w Blue City odbywa się nauka jazy zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji cztery lekcje jazdy modelem RC oraz cztery jazdy na torze slotcarowym Carrera (w jednym dniu można wykorzystać jedną jazdę na torze Carrera). Bezpłatne lekcje będą prowadzone w godzinach 11-15. Od godziny 15 do 20 będzie możliwość wypożyczenia auta i zabawy indywidulanej.

„Rajdowe Lato w Mieście” od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Oprócz dobrej zabawy, rozwijania umiejętności zdalnego sterowania modelami samochodów, nauki sportowej rywalizacji jego celem jest wyłonienie jak największej liczby dzieci, które zechciałyby kontynuować  swoją przygodę z modelarstwem RC i w przyszłości brać udział w wyścigach wyczynowych.

Partnerami projektu są: Blue City, Automobilklub Polski, Sala zabaw Inca Play oraz Carrera Motorsport Polska. Zapraszamy!

Getting here