Event urodzinowy w Inca Play

Sala zabaw dla dzieci Inca Play, najlepsze centrum rozrywki w Warszawie, kończy w tym roku 18 lat! Tak wyjątkowe wydarzenie wymaga równie wyjątkowej celebracji, dlatego już wkrótce, 19.11.2022, odbędzie się tam wielka urodzinowa impreza pełna fantastycznych atrakcji. Zapraszamy na nią wszystkich miłośników dobrej zabawy!

Tego dnia na gości Inca Play będzie czekać mnóstwo ciekawych rozrywek, w tym zabawy ruchowe, konkurs, wyzwania i sportowe rywalizacje. Dzieciakom uwielbiającym przygodę z pewnością najbardziej spodoba się ścianka wspinaczkowa  – to nowość w ofercie Inca Play. Od niedawna największe centrum rozrywki w Warszawie daje swoim gościom możliwość organizacji urodzin na sportowo z zabawą w strefie fun climb i zawsze cieszą się one wielką popularnością, dlatego w tak wyjątkowym dniu też nie może zabraknąć tej atrakcji. Wszyscy zapaleni alpiniści, którzy zdecydują się razem z Inca Play świętować urodziny na ściance wspinaczkowej otrzymają dyplomy, co będzie dla nich bez wątpienia nie lada wyróżnieniem. Dzieci o artystycznej duszy natomiast zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie talentów, który pozwoli im zaprezentować szerszej publiczności swoje niezwykłe zdolności (taniec, śpiew lub jakąkolwiek inną umiejętność) i zdobyć super nagrody. Zwycięzców konkursu wybierze widownia – ale nie zrobi tego w drodze głosowania, to byłoby zbyt nudne, dlatego zamiast tego specjalna aplikacja zmierzy poziom głośności wiwatów i oklasków po poszczególnych występach i na tej podstawie przyznane zostaną miejsca na podium.

Punktem obowiązkowym każdej urodzinowej imprezy jest tort – na urodzinach Inca Play również go nie zabraknie. W odpowiednim momencie uroczystość uświetni spektakularny, pięknie dekorowany, a przede wszystkim przepyszny tort, którego wszyscy, bez wyjątku, będą mogli skosztować. To co, kto ma ochotę na kawałek?

Getting here