Dzień Dziecka w kinie Helios

1, 3, 4 czerwca

Dzień Dziecka w kinie Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

 

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

 

SUPER MARIO BROS. Film

Kategoria wiekowa – od 7 lat,

Czas trwania 92 min.

„Super Mario Bros. Film” to produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, która po dziś dzień pozostaje jedną z najpopularniejszych w historii. Przekonajcie się, czy Super Mario Bross uratują grzybowe królestwo i księżniczkę Peach przed złym żółwiem Bowserem.

 

SPIDER-MAN: Poprzez Multiwersum

Kategoria wiekowa – od 7 lat

Czas trwania min. 136 min

Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

 

MAŁA SYRENKA

Kategoria wiekowa – od lat 7

Czas trwania 135 min.

Mała Syrenka* to aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.

 

*W filmie „Mała Syrenka” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

 

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy 1, 3 i 4 czerwca. Czeka Was mnóstwo dobrej zabawy, a w tych dniach kino Helios będą należały do dzieci!

Getting here