Dzień Babci i Dziadka w Inca Play

Jak wiecie w styczniu obchodzony jest dzień babci i dziadka, nie mogliśmy przejść obok tego święta obojętnie. Dlatego w Sali zabaw dla dzieci Inca Play organizujemy specjalne wydarzenie, na które zapraszamy wszystkie babcie, dziadków rodziców i oczywiście dzieci!

W dniu 19.01.20r. w Sali zabaw dla dzieci Inca Play stworzymy specjalny kącik tworzenia upominków, samodzielnie wykonany prezent to prezent idealny! Na pewno wszyscy dziadkowie to docenią ? Wszystko tworzyć będziemy zgodnie z zasadą zero waste- mamy sporo ciekawych pomysłów ! a Wy?

Chcielibyśmy aby ten dzień był szczególny, dlatego dla każdej babci i każdego dziadka wręczymy kupony rabatowe do naszej kawiarni dla rodziców i dzieci Inca Cafe: na kawę i ciastko- które wcześniej upieczemy według tradycyjnej receptury ?

Nasi animatorzy umilą czas wszystkim dzieciom- a do zabawy zaproszeni zostaną również świętujący dziadkowie oraz rodzice. Będziemy się bawić i świętować. Oczywiście, przygotujemy również konkursy i nagrody!
Drodzy rodzice, dziadkowie i drogie dzieci- do zobaczenia już w niedzielę 19.01.20r. na wspólnym świętowaniu w Sali zabaw dla dzieci Inca Play! Nie może Was zabraknąć!

Getting here

In order to ensure the highest quality of operation, this website uses cookies. You can make changes to cookies in your browser's settings.