DEMONICZNE „STUDIO 666” WYŁĄCZNIE NA EKRANACH KIN HELIOS!

Przed widzami Heliosa krew, rock i prawdziwa jazda bez trzymanki z jedną z najsłynniejszych kapel wszech czasów! Dave Grohl i członkowie zespołu Foo Fighters zagrają… samych siebie w odjazdowym horrorze o nagraniu zabójczo dobrej płyty w nawiedzonym Studiu 666. Sieć kin Helios zaprasza na ten wyjątkowy film! Już 25 lutego gwiazdy Foo Fighters opanują sale kinowe w całej Polsce!

 

Ten zespół słynie z tego, że lubi jazdę „po bandzie” – nie inaczej było w przypadku tego filmu, gdyż został on nakręcony w tajemnicy podczas… pandemii! Diaboliczny pomysł zrodził się w głowach muzyków, gdy sytuacja na świecie zmusiła ich do odwołania jubileuszowego tournée. Zespół postanowił nagrać dziesiątą płytę w jednej z rezydencji w LA i zrobić z tego pełnometrażowy film. Tak zaczęła się ta historia z piekła rodem…

 

Foo Fighters wybierają się do wspomnianej willi, która staje się studiem nagrań na czas ich pobytu. Szybko okazuje się, że ogromna posiadłość jest nawiedzona, a kiedy lider zespołu zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu „Medicine at Midnight”, ale i życie pozostałych członków grupy. Zapowiada się diabelsko dobry film!

 

„Studio 666” to idealne połączenie rocka i horroru, tego wydarzenia nie może przegapić żaden fan muzyki. Szczegóły oraz bilety na muzyczne seanse, tylko w sieci kin Helios, dostępne są pod adresem: www.helios.pl/studio666. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

 

Takiego wydarzenia na skalę światową po prostu nie można przegapić! Let’s Rock!

Getting here