• Rosenthal
Rosenthal

Salon Rosenthal jest idealnym miejscem dla osób, które we wnętrzu stawiają na oryginalny styl, tworzony w oparciu o koncepcje najlepszych współczesnych designerów i najwyższą jakość materiałów.

W ofercie marki znajdują się zarówno klasyczne kolekcje porcelany, szkła i akcesoriów wnętrzarskich Rosenthal Classic, jak i nowoczesne propozycje Rosenthal Studio oraz autorskie projekty, jak np. linia Rosenthal meets Versace czy Andy Warhol Collection.

Już od ponad 130 lat manufaktura porcelany Rosenthal jest niezaprzeczalnym synonimem luksusuelegancji i wyrafinowanej estetyki.

Marka Rosenthal jest uznanym na świecie producentem porcelany, łączącym tradycję i najwyższą jakość z poszukiwaniem nowoczesnych form.

Bogatą ofertę salonu uzupełnia szeroka gama upominków: wazonyfigury oraz inne dodatki wnętrzarskie włoskich marek Alessi czy Sambonet, amerykańskiego Lenoxa czy duńskiej Royal Copenhagen.

Jednymi z niezwykle pięknych, a zarazem praktycznych dodatków są lampy zapachowe francuskiej marki Lampe Berger Paris, które wypełniają wnętrze ulubioną nutą. 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
  • Strona www
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY