• Inglot
Inglot

Inglot to polska marka, która szturmem podbiła rynek kosmetyczny. Szeroka gama kolorystyczna, bezkompromisowa jakość oraz przystępne ceny to elementy, które niewątpliwie wyróżniły produkty marki Inglot na polskim i światowym rynku kosmetycznym.


Na szczególną uwagę zasługuje niewyobrażalna ilość kolorów, odcieni i faktur zgodnych z najnowszymi trendami oraz niezwykle bogata oferta produktów, na które składają się: ponad 450 kosmetyków do ust, 550 kosmetyków do oczu oraz ponad 300 kosmetyków do twarzy. To właśnie ta różnorodność sprawia, że każda z Pań odwiedzających salon Inglot w Blue City z pewnością nie wyjdzie z niego z pustymi rękami.
 

Na sieć Inglot składa się ponad 400 salonów sprzedaży, z tego ponad 100 pojawiło się w najlepszych punktach handlowych świata m.in. Time Square w Nowym Jorku, Aventura Mall w Miami, czy w Forum Shops w Las Vegas. Produkty tej polskiej marki dostępne są również w najbardziej ekswkluzycnych centrach handlowych w Dubaju, Kuala Lumpur Londynie, Mexico City, w Australii, w Indiach czy na Karaibach.

 

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY