• vege.life
vege.life

VEGE.LIFE jest producentem i dystrybutorem vege i eko produktów, począwszy od artykułów spożywczych, poprzez kosmetyki, dochodząc aż do artykułów gospodarstwa domowego. Naszą misją jest dostarczyć ludziom naturalnych, ekologicznych i organicznych produktów pochodzenia roślinnego i tym samym edukować oraz pomagać dokonywać świadomych wyborów.

Działamy na rynku od 2016 roku i powodem, dla którego rzesza naszych stałych klientów wciąż rośnie, jest wspólna troska o zdrowie i witalność każdego z nas oraz zachowanie równowagi w przyrodzie. Będąc bezkompromisowi z wyznawaniu naszych wartości (vegan, organic, RAW, GMO free, naturalne, energized, harmonised, dla alergików, zero waste, odchudzanie, roślinne, clean, detox), dostarczamy naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania.

Najbardziej TOPowe produkty z naszej oferty produkujemy sami- bo się po prostu na tym znamy.

 1. Kosmetyki z Zeolitem, wulkaniczną skałką mineralną, która lubi wymieniać się składnikami, pobierając z naszej skóry zanieczyszczenia, oddając w zamian wartościowe minerały- genialny detox!
 2. Superfoodsy, bo nasi klienci lubią zdrowo zjeść, lubią wiedzieć, co jedzą i nie zadowolą się bylejakością!
 3. Masła i kremy orzechowe kręcone w kamiennych młynach pełne enzymów i witamin, odżywcze i smaczne jak żadne inne!
 4. Kawa Cold Brew mocna jak 8 espresso- naprawdę! Nowy sposób przygotowania zapewnia pełniejszy smak kawy: niskokwasowa, delikatna, czekoladowa, po prostu pyszna!
 5. Woda Nano Bubbles, z której tlen łatwiej wchłania się do organizmu niż przez płuca- redukuje zmęczenie, w trakcie wzmożonego wysiłku ciała i umysłu!

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę wielu marek, w tym kosmetyków dla dzieci i środków czystości kanadyjskiej marki ATTITUDE.

Nie sprzedajemy tanich rzeczy,
Sprzedajemy rzeczy tanio.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
 • Poniedziałek - Sobota
  10:00-22:00
 • Niedziela
  10:00-20:00