• Original Marines
Original Marines

Original Marines kreuje i realizuje odzież oraz akcesoria z myślą o dzieciach i nastolatkach, które chcą się czuć sobą dzięki stylowi sportowemu, wyszukanemu oraz casual. Wszystkich klientów marki Original Marines charakteryzuje dynamiczny styl życia, radość oraz oryginalne podejście do kwestii mody.

 


Klientów Original Marines charakteryzuje dynamiczny styl życia, radość oraz brak oporów przed wprowadzeniem do swojej garderoby odrobiny oryginalności. Świat wartości oraz uwaga marki Original Marines skierowana na dzieci, które rosną razem z marką, aby przy niej stać się rodzicami. Produkty marki dostępne są dla każdego, są luksusem, który urozmaica codzienność każdego klienta.

Wystrój sklepu charakteryzuje się minimalistycznym i innowacyjnym wyglądem, wzbogaconym przez drewniane wyposażenie ożywione kolorowymi szczegółami, zainspirowanymi przez brand.

Wnętrza, które rozciągają się na powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych, charakteryzują się wygodą i przytulnością, są zaprojektowane specjalnie w celu promowania ubrań i zapewnienia klientom jedynego w swoim rodzaju shop experience

Zapraszamy na poziom -1!

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
 • Poniedziałek - Sobota
  10:00-22:00
 • Niedziela
  10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY
 • od 21.02
  do 24.02
  Last Week-end