Modnisiowo

Zapisy telefoniczne 579 077 068


Marka modnisiowo to unikalny i innowacyjny projekt na rynku. To magiczne i funkcjonalne miejsce, które łączy w sobie salon fryzjerski dla dzieci i sklep z ubrankami oraz zabawkami – wszystko w jednym miejscu!

 

Wystrój lokalu został stworzony z myślą o najmłodszych, dlatego nie brakuje tu kolorów, gadżetów i bajkowego świata, w którym dzieci czują się najlepiej.

 

Profesjonalny personel, specjalnie przeszkolony do pracy z najmłodszymi, zadba o to, żeby dzieci nie bały się fryzjera i chętnie go odwiedzały, a Ty wybierzesz modne i świetnej jakości ubranka oraz wyjątkowe zabawki.

 

Każdy, kto trafi do modnisiowa, będzie miał okazję skorzystania z pakietu 3 w 1, czyli oferty marek, które spełniają marzenia zarówno tych najmłodszych jak i starszych dzieci.

 

modnisiowo współpracuje z marką Fryzjerek i świadczy usługę strzyżenia, modelowania i czesania na najwyższym poziomie. Dodatkowo dzieci siadają w wygodnym samochodziku – foteliku do strzyżenia, a do ich dyspozycji są zabawki, książki, a także tablet, na którym mogą obejrzeć inspirujące bajki. Przy pierwszym strzyżeniu otrzymają pamiątkowy dyplom. Fryzjer dziecięcy stworzy każdą wymagającą fryzurę małego piłkarza i uroczej księżniczki – sprawdź!

 

modnisiowo to także odzież dziecięca i odzież dla niemowląt. Barwne i stylowe kolekcje mody dla dzieci projektuje i produkuje kolejny Partner modnisiowa, firma MMDadak. Jakość i solidność ubranek możesz najlepiej sprawdzić, kupując w modnisiowie np. pierwszy t-shirt. Wszystkie ubranka są szyte w Polsce – przekonaj się!

 

Przebojem są odjazdowe foteliki do strzyżenia i modnych kolekcji ubranek, jak również  Zabawki Progresywne, które uzupełniają bogatą ofertę salonu. Zabawki dobrze dobrane to  zabawki, które inspirują, zapewniają rozwój, uczą kreatywności i są bezpieczne – wypróbuj!

 

modnisiowo to pierwszy i jedyny taki salon dla dzieci w Polsce. To miejsce, gdize zdecydowanie warto się wybrać, gdy musimy kupić prezenty. Zapraszamy!

Więcej informacji na www.modnisiowo.pl oraz na www.facebook.com/modnisiowoPL/

  • Artykuły dla dzieci,
  • Fryzjer,
  • Obuwie,
  • Odzież,
  • Zabawki,

Aktualne promocje

Podobne

Kubota

Sinsay

House

Primamoda

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej