• Lider Optyk
Lider Optyk

Lider Optyk jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej. Wizyta w sklepie Lider Optyk to gwarantowana satysfakcja - każdy klient jest tu traktowany indywidualnie, dzięki czemu poziom satysfakcji z zakupionych produktów i usług jest zawsze bardzo wysoki, co szczególnie ważne, gdy chodzi o kwestie związane ze zdrowiem - najważniejszym dobrem, jakie posiadamy.

W ofercie salonu firmy Lider Optyk w Centrum Handlowym Blue City można znaleźć profesjonalne badanie wzroku połączone z indywidualnym doradztwem, obejmującym  dopasowanie soczewek kontaktowych do potrzeb klient oraz szeroki wybór oprawek do okularów w rozmaitych stylach i kolorach. Cos dla siebie znajdą zarówno wielbiciele klasycznych modeli, jak i tych odważniejszych, wybranych przez Lider Optyk tak, aby były w zgodzie z panującymi w danej chwili trendami.

A to nie wszystko, co oferuje swoim klientom Lider Opty - dodatkowo każdy klient salonu w Centrum Handlowym Blue City ma zapewniony  także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY