Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • Kartell Flagstore (Centrum Wnętrz Dom Design)
Kartell Flagstore (Centrum Wnętrz Dom Design)

Włoska marka Kartell założona w Mediolanie to symbol dobrego designu, najwyższej jakości materiałów oraz innowacji. Kojarzona przede wszystkim z plastikiem – głównym tworzywem, z którego powstają meble i dodatki tej firmy – charakteryzuje się nie tylko wyrafinowanym stylem, ale również bezpieczeństwem i wygodą.


Od samego początku firma Kartell wyróżniła się przemysłową produkcją wysokiej jakości przedmiotów z tworzywa sztucznego zaprojektowanych przez słynnych projektantów, o dużej wartości technologicznej i 100% “MADE IN ITALY”, z których znana jest do dzisiaj.

Przyjdźcie na spotkanie z dobrym designem stworzonym przez światowej sławy projektantów, takich jak Philippe Starck, Ferruccio Laviani, Marcel Wanders czy Mario Bellini. Szeroka paleta mebli i dodatków wnętrzarskich, w tym prawdziwe ikony designu takie jak krzesło „Louis Ghost”, „Masters” czy lampa „Bourgie” czekają na zainteresowanych.

Stosowanie pierwszej jakości tworzywa, nadającego się do recyklingu i posiadającego atesty wymagane przez ostatnie dyrektywy wspólnotowe i międzynarodowe, potwierdza jedndocześnie dbałość firmy o naturalne środowisko.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
  • Strona www
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY