Kappahl

KappAhl oferuje modną odzież dla całej rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet. KappAhl jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Skandynawii oferujących modę na każdą okazję, zarówno na co dzień, jak i do pracy oraz na specjalne okazje. W kolekcji znaleźć można klasykę, ale i najmodniejsze trendy z nowoczesnymi akcentami. W KappAhl moda jest dla Ciebie i zależy nam, abyś odnalazła swój własny styl.

W KappAhl ważną kwestią jest zrównoważone podejście zarówno do ludzi jak i środowiska. Obecnie 57% asortymentu KappAhl ma oznakowanie zrównoważonego rozwoju. KappAhl oferuje własne marki takie jak Newbie, XLNT, Hampton Republic 27 czy Lab Industires.

Wiernym klientom KappAhl oferuje członkostwo w klubie KappAhl Life & Style. Specjalnie dla posiadaczy karty KappAhl Life & Style przewidujemy wiele interesujących promocji, rabatów i zaproszeń na ekskluzywne imprezy.

Tworzymy modę z myślą o Tobie.

  • Artykuły dla dzieci,
  • Odzież,

Aktualne promocje

Podobne

Pepe Jeans

Candy Shop

Dealz

Deni Cler

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej