• Ikea
Ikea

Nowy format w centrum handlowym Blue City to trzeci sklep IKEA w Warszawie. Niestandardowy, unikalny na skalę światową koncept IKEA w Blue City jest miejscem dla wszystkich, którzy myślą o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz w swoim stylu. 

IKEA w Blue City ma mniejszą powierzchnię niż standardowy format. Podobnie jak dotychczasowe sklepy IKEA składa się z dwóch poziomów, ale klienci mogą skorzystać aż z pięciu wejść. Nowością jest brak znanej ścieżki zwiedzania. Odwiedzający sklep, sami decydują, gdzie chcą pójść i co zobaczyć.

Ze względu na mniejszą powierzchnię, na miejscu dostępna jest część produktów z  asortymentu IKEA. Niezależnie od tego, klienci mają zapewnioną możliwość zapoznania się z pełną ofertą produktów. Umożliwiają to zastosowane wewnątrz sklepu nowe rozwiązania prezentacji asortymentu, które są nie tylko źródłem inspiracji i pomysłów, ale także ułatwiają robienie zakupów. Wszystkie produkty, w tym meble, można zamówić na miejscu z dostawą do domu.

W IKEA w Blue City znajduje się specjalna przestrzeń – Planerownia. Przy 20 stanowiskach projektowych, pracownicy, wykorzystując swoje  doświadczenie oraz wiedzę  w zakresie wyposażenia wnętrz, pomagają klientom zaplanować m.in. kuchnię, sypialnię wraz z garderobą, system przechowywania PAX, a także dobrać dodatki do wybranych wnętrz.

Bistro i Café IKEA zapraszają na kanapki, świeże sałaty, wege hot-dogi i koktajle, a także ciepłe dania, tradycyjne szwedzkie potrawy oraz desery.

IKEA w Blue City działa w godzinach otwarcia centrum handlowego, czyli od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00. Strefa Bistro i Cafe w niedziele handlowe otwarta jest w godzinach od 10:00 do 20:00.

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-21:00