• H&M
H&M

Jedna z najpopularniejszych marek odzieżowychH&M – jest także dostępna w Blue City. Dwupoziomowy sklep marki o łącznej powierzchni ok. 1700 metrów kwadratowych mieści dział męski, kobiecy oraz dziecięcy, gwarantując tym samym dostęp do najnowszych kolekcji inspirowanych modą ze światowych wybiegów.

 


H&M to potentat na światowym rynku odzieżowym, a przy okazji najpopularniejsza według klientów marka na świecie. Od lat trzyma się swojej dewizy będącej kombinacją jakości, najnowszych trendów i przystępnych cen, oferując ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

O wadze marki świadczy chociażby fakt, że swoje wyjątkowe kolekcje zrobili dla niej tak uznani projektanci jak Stella McCartney, Karl Lagerfeld czy Viktor&Rolf.

Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. Od czasu założenia w 1947 roku, H&M stała się jedną z największych firm modowych na świecie, aktualnie obecną na około 50 rynkach i w ponad 3 000 sklepów. W Polsce od 2003 roku otwarte zostały już 132 sklepy H&M, w których pracuje ponad 3 000 osób

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY