• Gino Rossi
Gino Rossi

Elegancja, szyk i modne wzornictwo. Marka Gino Rossi zapracowała sobie na taką opinię doskonałą znajomością najnowszych trendów w modzie i kreatywnym spojrzeniem na klasykę. Już od prawie 25 lat marka Gino Rossi jest jedną z najwyżej cenionych polskich marek w segmencie produkcji i sprzedaży obuwia oraz akcesoriów najlepszej jakości.

Marka Gino Rossi została założona dzięki współpracy polskich i włoskich partnerów, którzy postanowili połączyć doświadczenie i wykorzystać je do stworzenia skórzanego obuwia męskiego i damskiego dla najbardziej wymagających klientów.

Wysoka jakość, najlepsze polskie i włoskie komponenty oraz niepowtarzalne, rozpoznawalne na pierwszy rzut oka wzornictwo zaowocowały błyskawicznym wzrostem popularności i rozwojem marki. Buty z logo Gino Rossi są wytwarzane z troską o najwyższą precyzję i staranność wykonania oraz dobór dekoracyjnych detali.

Znakiem rozpoznawczym wszystkich kolekcji Gino Rossi są naturalne skóry oraz wykwintne eleganckie wzornictwo stanowiące połączenie klasyki i tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na modę.

W każdym sezonie pojawiają się nowe, zachwycające bogatą kolorystyką i niebanalnym wzornictwem modele butów dla kobiet i mężczyzn, idealne na oficjalne okazje oraz modele na co dzień o charakterze sportowym i w stylu casual.

Doskonała renoma produktów marki Gino Rossi w świecie mody jest przykładem, w jaki sposób najlepsza sztuka szewska może wpisać się w nowoczesny model biznesowy. Obecnie firma Gino Rossi dysponuje szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży w Polsce i za granicą (między innymi w Berlinie, Pradze, Kaliningradzie).

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
 • Poniedziałek - Sobota
  10:00-22:00
 • Niedziela
  10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY
 • od 20.02
  do 25.02
  Sezonowa WYPRZEDAŻ w Gino Rossi!