Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
  • AFRODYTA Expert of Beauty
AFRODYTA Expert of Beauty

 - jesteśmy salonem, w którym najważniejszy jest Klient – jego piękny wygląd, dobre samopoczucie, odpoczynek i relaks. 

 

Nieprzerwanie od 1993 roku, jesteśmy jednym z najlepszych salonów kosmetycznych w Warszawie. Idziemy z duchem czasu i wciąż poszukujemy najlepszych rozwiązań na rynku urodowym. Jako pierwsi wprowadziliśmy do salonu depilację laserową i zaoferowaliśmy połączenie kosmetyki z Medycyną Estetyczną. Pracujemy wyłącznie na skutecznych, bezpiecznych i przebadanych klinicznie urządzeniach i preparatach. Współpracujemy z najwyższej klasy ekspertami kosmetologii, fizjoterapii i medycyny estetycznej, dla których ich zawód jest nie tylko pracą, ale również wielką pasją. A wszystko to, aby spełnić najwyższe oczekiwania i indywidualne potrzeby naszych drogich klientów. 

Salon kosmetyczny Afrodyta Expert of Beauty oferuje usługi z zakresu: medycyny estetycznej, depilacji laserowej, nowoczesnych zabiegów High-tech, Endermologii, makijażu permanentnego, profesjonalnej kosmetologii , masaży manicure i pedicure oraz zabiegów upiększających. 

Oferta dedykowana jest zarówno paniom, jak i mężczyznom w każdym wieku, dla których ważne jest dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd. 

ZAPRASZAMY :)

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
dodaj do ulubionych ulubione
  • Poniedziałek - Piątek
    09:00-21:00
  • Sobota - Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY