Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
Spotkanie ze Świnką Peppą w Blue City
OD 14.01
DO 14.01

Świnka Peppa to ulubienica maluchów na całym świecie – od 2004 roku podbija ich serca jako bohaterka animowanego serialu telewizyjnego. Jest rozbrykana, ciekawska i uwielbia przygody. W drugą sobotę stycznia zagości w Blue City i zabierze wszystkie dzieci w podróż do swojego kolorowego świata!

 

Na poziomie -1 pojawi się wielka scena, na której odbywać się będą różnego rodzaju animacje, gry i zabawy. W programie między innymi: konkursy sprawnościowe i sprawdzające wiedzę (z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich uczestników), nauka tańca i piosenek oraz pokazy cyrkowe. Pojawi się też Peppa we własnej osobie!

 

Na terenie Centrum na Wasze pociechy czekać będą też dodatkowe atrakcje, między innymi zabawy plastyczne, malowanie buziek, pamiątkowe zdjęcia z Peppą wykonywane i drukowane na miejscu oraz warsztaty skręcania baloników, podczas których każde dziecko będzie mogło wyczarować swoje ulubione zwierzątko. Ponadto kolorowy plac zabaw z wielkimi, dmuchanymi zabawkami pozwoli wszystkim maluchom rozgrzać się trochę w ten zimny dzień.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Peppę będzie można spotkać w Blue City w godzinach 12:00 - 18:00.

UWAGA: Liczba drukowanych zdjęć będzie ograniczona przepustowością sprzętu. Oczywiście zdjęcia z Peppą będziecie mogli też robić swoimi smartfonami albo aparatami.