Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
Magiczny świat Harry'ego Pottera - wystawa w Blue City
OD 18.10
DO 22.10

Każde dziecko, które uwielbia Harry’ego Pottera lub chce przez chwilę poczuć się czarodziejem powinno koniecznie odwiedzić Blue City w dniach 18-22 października. Przez kilka dni w Centrum panować będzie prawdziwie magiczna atmosfera, dodatkowo podkręcana przez elementy wystroju, takie jak klatki z sowami, pająki, pajęczyny i miotły.

 

Główną atrakcją będzie wyjątkowy pokaz sztuczek magicznych połączony z tworzeniem czarodziejskiego eliksiru, którego będą mogły spróbować wszystkie dzieci. Na oglądaniu się jednak nie skończy – w programie będą także lekcje magii dla dzieci w wieku 4-12 lat. Znajdzie się też coś dla starszych fanów Harry'ego!

 

Szkoła Magii będzie tylko jedną z wielu atrakcji – podczas animacji mali goście będą mogli własnoręcznie stworzyć różdżkę lub pająka z lizaków. Na odwiedzających czeka też makieta ulicy Pokątnej, inspirowana oryginalnymi ilustracjami z pierwszego tomu. Znajdować się na niej będą sklepy z czarodziejskim asortymentem, a każdy kto ją odwiedzi będzie mógł zrobić zdjęcie ze znanymi z książki postaciami. Ponadto w weekend każde dziecko poniżej 12 roku życia otrzyma magiczny upominek!

 

 

Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i osoby indywidualne.

Wstęp wolny!

 

Harmonogram atrakcji w Szkole Magii:

 

21 października (sobota)

  • 10:00 – 18:10** – Lekcje Magii dla dzieci co 20 minut (klienci indywidualni)
  • 18:30 – 22:00 – Szkoła Magii otwarta dla wszystkich zwiedzających

22 października (niedizela)

  • 10:00 – 18:10** – Lekcje Magii dla dzieci co 20 minut (klienci indywidualni)
  • 18:30 – 20:00 – Szkoła Magii otwarta dla wszystkich zwiedzających

 

UWAGA: Podczas lekcji rodzice proszeni są o poczekanie na zewnątrz Szkoły Magii.

Zapisy dla klientów indywidualnych zostały zakończone. Jeśli nie udało Ci się zapisać dziecka poprzez aplikację, nie martw się - po prostu przyjdźcie, w miarę dostępności miejsc będzie możliwość wzięcia udziału w Lekcjach Magii.

*Klienci indywidualni mogą dołączyć w miarę dostępności miejsc – więcej informacji u Organizatora.

**Przerwa od 15:00 do 15:30.