Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
KIERMASZ WIELKANOCNY
OD 16.03
DO 30.03

Przed nami świąteczna odmiana Food City, czyli Kiermasz Wielkanocny. Otwarty całe dwa tygodnie w Blue City, oferuje świąteczne rarytasy.
Najlepsze miejsce by wcześniej posmakować świątecznych frykasów i zrobić pyszne zapasy na Święta to Blue City. A najlepszy czas, to 16-30 marca. Codziennie! 
Wiele z przysmaków będzie dostępnych w wersji degustacyjnej, więc wizyta w Blue City z pewnością będzie kulinarnym doświadczeniem. Z najpyszniejszymi ciastami, pasztetami, serami, kiełbasami i innymi wędlinami, rybami, sokami, piwami i winami czekają na Ciebie lokalni dostawcy z całej Polski. Rodzime wyroby to nie koniec, bo dla miłośników kuchni świata będą także włoskie, węgierskie i tureckie. Poszerzanie kulinarnych horyzontów jest jednym z osiągnięć Kiermaszu. Szykowanie Świąt to także pisanki, w które możesz się zaopatrzyć na specjalnym stoisku. Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny w Blue City , który będzie otwarty również w niedzielę 18 marca.

Będzie to tego dnia prawdopodobnie jedyne na Ochocie miejsce, gdzie będzie można kupić świeżą żywność prosto od producentów.