Powrót
GATTA INTYMNIE w BLUE CITY
OD 10.04
DO 16.04

Już od 10 kwietnia Gatta zaprezentuje w Blue City sensualną instalację, którą można będzie poczuć za pomocą zmysłów. Dzięki niej goście Centrum będą mieli okazję poznać świat Gatty nie tylko za pomocą obrazu, ale przede wszystkim przy użyciu pozostałych zmysłów – dotyku, węchu czy słuchu. W wyjątkowej instalacji, której kuratorem jest Jadwiga Husarska-Sobina, stworzono 5 odmiennych przestrzeni. Kraina miękkiego aksamitu, otulającego jedwabiu, elastycznej jak kobiece ciało lycry (partnerem tej strefy jest Lycra®), zmysłowej koronki oraz strefy pełnej ekspresyjnych, inspirowanych dziełami Yayoi Kusama, kropek to tylko namiastka tego wyjątkowego projektu, którego nie wystarczy zobaczyć. Aby zrozumieć kobiecy, intymny świat, trzeba go poczuć.

Instalacja to 12-metrowy pawilon do wykonania którego potrzebnych było aż 60 m2 aksamitu, 2000 mb satynowej taśmy oraz około 50 m2 lycry. To intymna strefa, w której główną rolę zagrały zmysły i tkaniny. Sensoryczna instalacja Gatty to przestrzeń, w której każdy, niezależnie od płci czy wieku, będzie mógł poczuć, jak wygląda piękno i delikatność.

Instalację „GATTA INTYMNIE” będzie można oglądać już od 10 kwietnia w Centrum Handlowym Blue City (w przestrzeni przy fontannie obok Pijalni Czekolady E.Wedel).