Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
Eko Jarmark Piwa i Żywności
OD 31.03
DO 02.04

To będzie naprawdę smaczne przywitanie wiosny! Eko Jarmark Piwa i Żywności, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia to prawdziwa eksplozja smaków i zapachów. Dzięki piwom rzemieślniczym i regionalnym oraz przysmakom z Doliny Baryczy z pewnością poczujesz beztroski klimat ciepłych dni.

 

 

Piwa kraftowe, które będą dostępne na stoiskach Jarmarku, zdecydowanie różnią się od tych dostępnych na sklepowych półkach. To trunki warzone przez pasjonatów przy użyciu wysokiej jakości surowców. Spróbuj koniecznie i przekonaj się, jakie bogactwo aromatu kryje się w każdej butelce. Miłośnicy wina również znajdą coś dla siebie.

 

 

Eko Jarmark Piwa i Żywności to także niepowtarzalne, oryginalne smakołyki z krainy tysiąca stawów. Pojawią się związani z nią goście – sadownicy, pszczelarze oraz rodzinne przetwórnie warzyw i owoców. Niektóre z zaprezentowanych smaków będą naprawdę zaskakujące – obok konfitur, kiszonek i soków pojawi się między innymi musztarda z gruszki. Jesteś ciekaw jak smakuje? Wpadnij do nas koniecznie w dniach 31 marca – 2 kwietnia i przekonaj się sam!