Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
Egurrola Kids Challenge i Światowy Festiwal Tańca Barbie
OD 25.11
DO 26.11

Już w dniach 25-26 listopada 2017 r. Egurrola Dance Studio i znana na całym świecie marka Barbie® zapraszają na jedyną w swoim rodzaju roztańczoną imprezę do CH Blue City! To będzie weekend pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas IX edycji Kids Challenge kilkaset młodych tancerzy będzie rywalizowało o medale i nagrody. 

 

W sobotę odbędzie się Wielki Turniej Tańca. Sceną zawładną młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, videoclip dance, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. W niedzielę tancerze już od 4. roku życia wystąpią na Światowym Festiwalu Tańca Barbie 2017! Tego dnia odbędzie się także wyjątkowy koncert, w czasie którego całe CH Blue City wypełnią dźwięki najbardziej znanych piosenek z filmów o przygodach Barbie!

 

Występy tancerzy Egurrola Dance Studio wzbogacą wyjątkowe pokazy mody, animacje i konkursy z nagrodami dla publiczności oraz roztańczony flash mob, do którego zaprosimy także publiczność.

 

„Turniej Kids Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych” – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje” – kontynuuje.

 

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Kids Challenge. Dla wielu z nich to pierwsze tak ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń o występach na wielkiej scenie.

 

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

 

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com