Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
"Twarzowa kolekcja" - wystawa fotografii Tomasza Sikory
OD 28.09
DO 22.10

Masz ochotę połączyć zakupy ze strawą dla ducha? Przyjdź koniecznie do Blue City w dniach 28 września – 22 października i zobacz wystawę prac Tomasza Sikory na poziomie 0.

Wyjątkowa instalacja pod nazwą „Twarzowa kolekcja” składa się z trzech części: „Dysharmonia”, „Tribute to Colours” i „Nie do wiary, do pary”. Każda z nich ukazuje zupełnie inne, zaskakujące podejście do portretowania ludzkich twarzy.

Tomasz Sikora jest cenionym i wielokrotnie nagradzanym fotografem, autorem 65 wydawnictw oraz kilkudziesięciu wystaw indywidualnych na całym świecie.

W Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat, został dwukrotnie mianowany fotografem roku. Współpracował między innymi z Andrzejem Świetlikiem, ma na koncie również kampanie reklamowe dla marek takich jak Reebok, Singapore Airlines i Sheraton. W 2009 roku nakładem wydawnictwa ZNAK ukazał się album „Tomek Sikora światłoczuły”, zawierający kilkaset zdjęć oraz wiele anegdot.

Wystawę będzie można podziwiać na poziomie 0, tuż obok wejścia od Al. Jerozolimskich (na terenie dawnego sklepu Marks & Spencer).

Organizatorem wydarzenia jest NEY Gallery & Prints, a sponsorem FUJIFILM.

Ney Prints FB www

Ney Gallery&Prints