Aplikacja Goodie i karta Moje Blue City

 

 

Karta Stałego Klienta Blue City

Centrum handlowe Blue City przygotowało specjalne oferty, kupony rabatowe i promocje dla posiadaczy Karty Stałego Klienta. Dołącz do programu jeszcze dziś, aby korzystać z atrakcyjnych zniżek i akcji specjalnych! Z Kartą Stałego Klienta będziesz na bieżąco i nie przegapisz żadnej promocji.
Jak dołączyć do programu lojalnościowego? To proste. Wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie bezpłatną aplikację goodie, którą pobierzesz z Google Play lub App Store. Następnie wejdź w zakładkę „Karty” i załóż Kartę Stałego Klienta Blue City. Tu możesz przechowywać też inne swoje karty lojalnościowe i mieć je zawsze pod ręką.

Jeśli nie lubisz przepłacać, to szybko odkryjesz, że z goodie możesz zyskać jeszcze więcej! W aplikacji, jak i na stronie internetowej www.goodie.pl znajdziesz zniżki i kupony rabatowe sklepów w całej Polsce. Czekają tu na Ciebie zawsze aktualne informacje o wyprzedażach, wydarzeniach specjalnych w galeriach handlowych i promocje tylko dla użytkowników goodie. O najważniejszych promocjach i ofertach Twoich ulubionych marek otrzymasz powiadomienia. W goodie znajdziesz też gazetki największych sieci handlowych i wygodnie sporządzisz listę zakupów.

Jeśli cenisz sobie wygodę zakupów przez internet, to goodie jest dla Ciebie! Dzięki programowi cashback otrzymasz zwrot części wydatków za zakupy online. Zabierz goodie na zakupy, a odkryjesz, jak wiele możesz zaoszczędzić!

 

ZBIERAJ PIECZĄTKI Z APLIKACJĄ GOODIE

 

Z Kartą w aplikacji goodie zbierasz pieczątki, gdy płacisz za wybrane zamówienie we wskazanych restauracjach w Blue city. Sprawdź zasady i partnerów programu.

 

Aplikację goodie możesz pobrać z:


 Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej