Selfie Space by Blue City

Specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Blue City powstała wyjątkowa przestrzeń do fotografowania się – Selfie Space. Wstęp jest bezpłatny.

Selfie Space to tak naprawdę aż 9 efektownych przestrzeni, a każda z nich wygląda wyjątkowo atrakcyjnie na zdjęciach na Instagramie oraz nagraniach na TikToku. Stworzenie takiego miejsca to działanie zgodne z najnowszymi trendami i zapotrzebowaniem klientów. W Stanach Zjednoczonych przestrzenie zaprojektowane tak, by dobrze wyglądały na Instagramie robią furorę. W Polsce idea raczkuje, pojawiają się takie przestrzenie, ale wstęp do wszystkich jest płatny. Centrum Handlowe Blue City będzie pierwszym miejscem, w którym można cieszyć się Insta Friendly wnętrzami bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Klientami Centrum Handlowe Blue City są osoby w każdym wieku, dlatego Selfie Space zostało zaprojektowane tak, aby było atrakcyjne dla całych rodzin. Jako pierwsi w Polsce skupiamy się nie tylko na tym, żeby wnętrze dobrze wyglądało na Instagramie. Zależy nam na jego atrakcyjności dla twórców krótkich form wideo. Dlatego też zastosowane światła i rekwizyty pozwolą na nagranie wyjątkowych TikToków czy relacji Instagram Stories.

Selfie Space by Blue City to równie miejsce spotkań gwiazd Instagrama i TikToka. Łowcy autografów będą usatysfakcjonowani! Tu można spotkać się ze swoimi idolami i zrobić wymarzone selfie!

Trzy światła

W tej białej przestrzeni będzie można poczuć się jak bohater bajki. To za sprawą trzech lamp umieszczonych na podłodze i rzucających światło na osobę wchodzącą. Każda lampa jest innego koloru, dzięki temu oświetlona osoba będzie bawiła się swoim wielobarwnym cieniem – żółtym, zielonym i czerwonym. Każde zdjęcie, które tutaj powstanie będzie zależało od kreatywności jego autora, a sama zabawa dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Iluzja
Każdy odwiedzający to miejsce będzie miał wrażenie, że świat stanął na głowie. Przymocowane do ściany toboret, stół, łóżko i wazon z kwiatami sprawią, że osoba na zdjęciu będzie wyglądała jakby unosiła się nad tą przestrzenią. Każda ze ścian, sufit i podłoga już swoimi barwami zachęcają do zrobienia sobie zdjęcia. Obok takiego miejsca nikt nie przejdzie obojętnie.

 

Blue Room
To pokój, który już swoją nazwą w oczywisty sposób nawiązuje do Centrum Handlowego Blue City. Jego wnętrze jest w kolorze niebieskim.

Pokój kreatywny

Bogactwo kolorów sprawi, że obok tej przestrzeni nie będzie można przejść obojętnie. Tutaj tłem do zdjęć jest pozorny artystyczny nieład. Ale tak naprawdę ustawienie każdego z elementów i dobór kolorów to dobrze przemyślana kompozycja. Każda osoba, która trafi do tej przestrzeni, poczuje się jak w pracowni malarskiej, a zdjęcia, które tutaj powstaną będą po prostu niepowtarzalne.
Huśtawka

W takim wnętrzu każdy poczuje się jak bohater profesjonalnej sesji zdjęciowej na okładkę magazynu modowego. Tu prostota spotyka się z elegancją. Oszczędność kolorów i kształtów sprawiają, że to postać ze zdjęcia będzie na pierwszym planie. Zagra każdy gest i outfit. Swing huśtawka wyróżnia się prostym i funkcjonalnym designem. Została zawieszona na tle w dwóch kolorach.

Pokój DJ
Głośniki to nie tylko sprzęt muzyczny, który ma przeznaczenie praktyczne. Te stylowe mogą służyć za niepowtarzalne tło do zdjęć. Klimat tej przestrzeni dopełnia biała gitara. Robienie tutaj zdjęć czy nagrywanie wideo będzie świetną zabawą.
Srebrna przestrzeń
Zadziała niczym teleport. W jednej chwili każda wchodząca tutaj osoba poczuje się jak na imprezie. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowanym tutaj srebrnym płytkom i kuli dyskotekowej.

Magiczna strefa świąteczna

Kolorowe bombki, światełka, gwizdki, choinka i prezenty tworzą niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia!

Pokój luster
Największy i najbardziej efektowny, nie tylko za sprawą luster, ale również dzięki kolorowym światłom. To tutaj dzieje się magia! A każdy ko jej doświadczy poczuje się jak w bajce.

 

Niepowtarzalne zdjęcia na media społecznościowe możecie też robić na poziomie +3 rzy Time Machine Minigolf, gdzie czeka na Was wyjątkowa ścianka do selfie!

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej