Promocja

Roztańczone Półkolonie zimowe

Roztańczone Półkolonie – zima 2023

Wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat, które spędzają ferie zimowe w domu, zapraszamy na wyjątkowe Roztańczone Półkolonie w Egurrola Dance Studio!

Każdy turnus to kilka dni wypełnionych tańcem oraz wieloma innymi atrakcjami, dzięki którym Twoja pociecha na pewno nie zazna nudy, a Ty będziesz spokojny o jej bezpieczeństwo i zyskasz pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób.

TANIEC TO PODSTAWA!

Główną częścią programu Roztańczonych Półkolonii są zajęcia taneczne, które odbywają się dwa razy dziennie. Pod czujnym okiem instruktorów – pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, maluchy będą poznawać nowe kroki i style oraz uczyć się wspaniałych choreografii. Wszystko po to, aby w piątek, ostatniego dnia turnusu, zaprezentować się przed rodzicami podczas wspólnego występu. Każdy z nich otrzyma również drobny upominek oraz dyplom.

ATRAKCJE NA KAŻDĄ POGODĘ

Oprócz tańca na maluchy czeka wiele innych przyjemności, zarówno na terenie Egurrola Dance Studio, jak i poza szkołą. Atrakcje są zróżnicowane ze względu na wybrany turnus oraz siedzibę. Jedno jest pewne – wspólnie z dziećmi będziemy  poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać nowe pasje!

NOWE PRZYJAŹNIE

W programie uwzględniliśmy również rozmaite zajęcia integracyjne. Podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami na pewno nawiążą się nowe przyjaźnie, które przetrwają o wiele dłużej, niż tylko do końca turnusu. Być może Twoje dziecko znajdzie koleżankę lub kolegę, z którymi będzie chciało przychodzić na zajęcia taneczne w kolejnym semestrze 🙂

Roztańczone Półkolonie to mnóstwo przygód i świetnej zabawy, którą Twoje dziecko zapamięta na długo!

Wszystkim uczestnikom Roztańczonych Półkolonii gwarantujemy:

– całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry nad dziećmi w wieku 5-13 lat
– wyżywienie (drugie śniadanie i obiad)
– 1,5 godziny tańca dziennie
– wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem
– ubezpieczenie NNW i opiekę medyczną

Rodzicu – jeśli nie masz pomysłu na ferie dla dzieci, zapraszamy na Roztańczone Półkolonie w Egurrola Dance Studio!

Cena promocyjna tylko do 31 stycznia 2023 !

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej