Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Powrót
Kolekcja W. Kruk zainspirowana przez Martynę Wojciechowską
OD 06.03
DO 31.03

Wolność ma wiele znaczeń. Według nowej Ambasadorki W.KRUK jest stanem umysłu, poczuciem, że w każdej chwili można rozwinąć skrzydła i polecieć wysoko.
W.KRUK przedstawia Freedom, najnowszą kolekcję ambasadorską, zainspirowaną przez Martynę Wojciechowską. Jej głównym bohaterem jest srebrny jastrząb, jeden z najpiękniejszych symboli wolności.

 

W.KRUK przedstawia najnowszą kolekcję ambasadorską stworzoną we współpracy z Martyną Wojciechowską. Wyjątkową kobietą, którą nieustająca potrzeba obserwowania, odkrywania
i doświadczania życia zaprowadziła już na niejeden kraniec świata. Osobowością, dla której wolność jest jak powietrze. Ogrom doświadczeń podróżniczych Martyny oraz spotkań z człowiekiem i przyrodą, stały się inspiracją do stworzenia autorskiej biżuterii Freedom.

 

Dla mnie wolność to stan umysłu, możliwość  wyboru i decydowania o sobie. To głębokie przekonanie, że mogę wszystko – mówi Martyna Wojciechowska. Skrzydła są metaforą wolności. Można je w życiu rozwinąć, by osiągnąć niezwykłe rzeczy, można je też komuś dać, by uwierzył w swój potencjał. 

 

Głównym bohaterem kolekcji Freedom od W.KRUK, Martyna Wojciechowska uczyniła jastrzębia. Pięknego i odważnego ptaka, który zachwyca siłą spojrzenia i niezwykłym upierzeniem.

 

Poszukując symbolu wolności instynktownie zwróciłam się w stronę świata zwierząt. Bo to natura najlepiej odzwierciedla najważniejsze dla człowieka wartości – opowiada Martyna. Jastrząb łączy
w sobie ciekawość świata, piękno, niezależność i tę wyjątkową zdolność szybkiego podrywania się
do lotu. Potrafi szybować wysoko, niczym nieograniczony. Jest cierpliwy i wytrwały. 

 

Biżuteria z kolekcji Freedom obejmuje pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransolety oraz broszkę
z motywem jastrzębia, jego skrzydeł, piór i szponów
. Dodatkowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów, jako synonim życiowej podróży i drogowskaz do wyboru własnej strony świata. Wszystkie te elementy odnaleźć można w formie wyrazistej biżuterii oraz bardziej subtelnych dodatków. Charakterystycznymi elementami kolekcji Freedom są: pierścień i naszyjnik z jastrzębiem, zausznica i długie kolczykiw kształcie skrzydeł i piór oraz wyjątkowy łańcuszek typu body chain z różą wiatrów zawieszoną na plecach.

 

Biżuteria z kolekcji Martyny Wojciechowskiej dla W.KRUK wykonana jest w całości ze srebra.
Wybrane elementy, takie jak pierścień, naszyjnik oraz broszka z jastrzębiem, dodatkowo wyróżniono jednym złoconym piórem. Wszystkie elementy Freedom powstały w Polsce. Kolekcja zainspirowana przez Martynę Wojciechowską i zaprojektowana przez projektanta W.KRUK, trafiła do pracowni ekspertów jubilerskich marki. Technolodzy z Manufaktury W.KRUK własnoręcznie wyrzeźbili w srebrze prototyp jastrzębia. Dzięki ich precyzji, kolekcję charakteryzuje wzornicza niepowtarzalność, uzyskana dzięki pracy ludzkich rąk.

 

Freedom Martyny Wojciechowskiej jest czwartą kolekcją ambasadorską W.KRUK. Dotychczas powstały: EOS, kolekcja autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE, zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

 

Od 23 lutego kolekcja Freedom dostępna jest na wkruk.pl, a od 3 marca w salonach W.KRUK na terenie całej Polski.

SKLEPY W PROMOCJI