Powrót
Pielęgnacja Koreańska Krok Po Kroku *
OD 05.09
DO 30.09

Obieramy kierunek na Wschód!

Nie od dziś wiadomo, że Koreanki słyną z nieskazitelnej cery, jak również oryginalnych rytuałów pielęgnacyjnych. Inspirowani kulturą, tradycją oraz najnowszymi trendami, spośród szerokiej oferty produktów koreańskich, wybraliśmy ulubione! 

W drogeriach Hebe znajdziesz specjalną ofertę z produktami koreańskimi - sprawdź koniecznie: maseczki, kremy BB, esencje, pianki, toniki i wiele innych! 

Zapraszamy do drogerii Hebe :)

 

Oferta obowiązuje w dniach od 23.08 do 30.09.2018 lub do wyczerpania zapasów. Przekreślone ceny są cenami katalogowymi Hebe. Dostępność produktów z katalogu może być różna w zależności od sklepu. Hebe nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku oraz zastrzega sobie prawo do zmiany cen podanych w ofercie. Informujemy, że oferta handlowa dotyczy wyłącznie produktów podlegających sprzedaży w Hebe. Zdjęcia produktów umieszczone w ulotce mogą odbiegać od wyglądu produktów znajdujących się w sprzedaży. Ceny zawierają podatek VAT. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Adresy sklepów dostępne na stronie www.hebe.pl/sklepy

* Cena katalogowa Hebe obowiązuje bez okazania karty Hebe.

SKLEPY W PROMOCJI