Samochodem

Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Wjazd do tunelu i na parking podziemny od strony centrum znajduje się przy stacji benzynowej BP i restauracji KFC. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City. Uwaga! W obu przypadkach nie wolno wjeżdżać na wiadukt, należy jechać dołem.

Druga droga dojazdowa do Blue City prowadzi od strony ulic Opaczewskiej i Kurhan.

Wygodna droga prowadzi również z Blue City na Al. Jerozolimskie w kierunku Pruszkowa. Z parkingu podziemnego Blue City należy kierując się strzałkami wyjechać na parking wielopoziomowy, skąd należy skręcić w prawo, w ul. Opaczewską. Na najbliższym skrzyżowaniu z ul. Kurhan należyskręcić w lewo i jechać prosto, aż do skrzyżowania z ul. Drawską. Należy skręcić w prawo i jechać prosto ul. Drawską i Śmigłowca aż doskrzyżowania pod wiaduktem Al. Jerozolimskich. Pod wiaduktem należy skręcić w lewo na światłach, skąd można włączyć się bezpiecznie do ruchu na jezdni Al. Jerozolimskich w kierunku ul. Łopuszańskiej i Pruszkowa.

Parkingi w centrum handlowym

Od 6:30 rano do 22:30 wieczorem dla klientów centrum jest dostępny klimatyzowany, strzeżony parking podziemny na poziomie -2 (wjazd od Al. Jerozolimskich z obu kierunków: od Pruszkowa z prawego pasa jezdni, od Centrum miasta wjazd tunelem z wjazdem koło stacji benzynowej BP).Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 4 zł. Istnieje możliwość płatności kartą.

W godzinach od 10:00 do 22:00 w dni powszednie oraz do 20:00 w niedzielę otwarte są poziomy od 0 do +2 parkingu wielopoziomowego. Postój na parkingu wielopoziomowym jest bezpłatny.

 

Komunikacją miejską

Bezpośrednio przy Blue City (od strony ul. Opaczewskiej) znajduje się pętla autobusu 172 i 159.

Przed Blue City (Al. Jerozolimskie) zlokalizowane są przystanki linii autobusowych: 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne).

Ok. 250m od Blue City znajduje się stacja kolejki podmiejskiej WKD Reduta, kilka minut drogi na piechotę znajduje się Dworzec Warszawa Zachodnia (PKP, PKS).

Pociągiem, autobusem i samolotem

Blue City znajduje się kilometr od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz Dworca Zachodniego PKS. Na obu dworcach stają pociągi i autobusy z tras krajowych i międzynarodowych. Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać do Blue City pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, wysiadając na stacjach Aleje Jerozolimskie albo Warszawa Zachodnia.

Rowerem

Obok wejścia głównego do Blue City od strony Alei Jerozolimskich znajduje się wypożyczalnia rowerów Verturilo czynna przez całą dobę.

Zarówno przy wejściu głównym, jak i przy wejściu od ulicy Opaczewskiej znajdują się stojaki na rowery prywatne pod nadzorem kamer video.