• Tacamole Mexican Grill
Tacamole Mexican Grill

Kuchnia meksykańska z reguły kojarzy się ze smacznym, lecz bardzo ciężkim i wysokokalorycznym jedzeniem. W Tacamole klienci zjedzą potrawy kuchni meksykańskiej w lżejszej i zdrowszej wersji. W menu między innymi burritos, quesadillas, tacos i sałatki.

Tu każdy możne samodzielnie skomponować swoje danie, poczynając od wyboru węglowodanów (ryż brązowy, ryż biały), poprzez białko (kurczakstekwołowina szarpanawieprzowina szarpanafasola czarna lub pinto), a na dodatkach kończąc (guacamolecztery rodzaje salsśmietana, sersałata rzymska).

Wszystkie dania są zdrowe i świeże, przygotowywane bez glutaminianu sodu, sztucznych barwników czy zagęszczaczy. Tacamole Mexican Grill to dobra propozycja dla osób dbających o dietę, zarówno wykonujących bardziej aktywne zawody, jak i dla pracowników biurowych, którzy chcą zjeść dobrze zbilansowany, zdrowy posiłek

Tacamole zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość produktów, z których tworzone są dania. Nacisk położony jest na jakość, nie na ilość. Ważne jest, żeby klient cieszył się dobrym zdrowiem i wracał do restauracji zadowolony. 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Niedziela
    10:00-20:00