• Inca Cafe - przebudowa
Inca Cafe - przebudowa

Inca Cafe to zaciszna kawiarnia dla rodziców znajdująca się na tuż przy Sali Zabaw Inca Play. Dzięki oddzielnej strefie, wygodnym fotelom i pysznym smakołykom to idealne miejsce, aby złapać chwilę wytchnienia.

 

Kawiarnia w swojej ofercie posiada kawę skomponowaną z najlepszych ziaren arabiki i robusty, od „małej czarnej” po espresso macchiato, czy caffe frappe. Inca Cafe serwuje także pyszne sezonowe lemoniady smakowe oraz tarty owocowe.

Podczas niezapomnianej zabawy dzieci, rodzice mogą zrelaksować się przy świeżo zaparzonej herbacie, spróbować domowego ciasta lub innego słodkiego oraz słonego przysmaku serwowanego w kawiarni. W Inca Cafe wszyscy mogą liczyć na darmowy dostęp do sieci WiFi.

Od godziny 8:30 Inca Cafe codziennie serwuje pyszne i pełnowartościowe śniadania , świeżo wyciskane soki oraz koktajle owocowe.

Inca Cafe to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szaleją podczas sezonowych wyprzedaży, ale i dla tych którzy chcą spotkać się z przyjaciółmi mając na uwadze bezpieczną zabawę dla swoich dzieci. 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu