• Hand&Roll Tsuru Sushi
Hand&Roll Tsuru Sushi

Hand&Roll Tsuru Sushi powstało poprzez zamiłowanie do smaków kraju Kwitnącej Wiśni, w połączeniu z niebanalnym podejściem do sushi. Ich produkty skierowane są do wszystkich, którzy cenią swój czas, a jednocześnie oczekują produktów najwyższej jakości, elegancko i estetycznie podanych, smakujących tak samo dobrze jak wyglądają. Hand&Roll Tsuru Sushi oferuje jedyne w swoim rodzaju sushi, podawane w postaci zwiniętych rolek, nie pociętych na tradycyjnie krążki.

Hand&Roll Tsuru Sushi wyróżnia  najwyższa jakość, najlepsze półprodukty i dbałość o to, by goście otrzymali danie nie tylko barwne i estetyczne, ale przede wszystkim zdrowe, w przystępnej cenie. Wybierając  produkty Hand&Roll Tsuru Sushi  oszczędzacie nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas na samodzielne przygotowanie posiłku. Niezależnie od tego czy szukacie przekąski podczas spotkania biznesowego, czy po prostu znudziły Wam się hamburgery, tu zawsze znajdziecie smaczne i zdrowe potrawy dla siebie.

Hand&Roll Tsuru Sushi  oferuje szeroki wybór smaków, wszystkie wyroby przygotowane są zgodnie z tradycją, kultywowaną przez najlepszych mistrzów sztuki kulinarnej z Japonii. Kompozycje są starannie dobierane, aby spełnić nawet najbardziej wyrafinowane wymagania gości.

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00