• Bali Café
Bali Café

Bali Café & Dim Sum House to wyjątkowe miejsce – nie tylko restauracja łącząca w sobie najlepsze tradycje kulinarne Azji Południowo-Wschodniej, ale również kawiarnia, w której spróbować można własnego wypieku  tortu bezowego z bitą śmietanką kokosową w towarzystwie pysznej kawy z Jawy oraz galeria sztuki orientalnej, w której kupić można oryginalne dzieła sztuki azjatyckiej.

Pierożki Dim Sum są przygotowywane na bazie oryginalnych składników kuchni azjatyckiej. Nadziewa się je owocami morza, warzywami, tofu oraz mięsem i przygotowuje na parze lub smaży na oleju kokosowym, następnie serwuje w koszykach bambusowych. To zdrowa i lekka alternatywa na lunch, czy na kolację.

Wszystko to razem tworzy miejsce, w którym można nie tylko zjeść smaczny posiłek, wypić kawę lub wino, ale też poczuć prawdziwą egzotyczną atmosferę Rajskiej Wyspy - Bali.
W menu znaleźć można także klasyczne dania Azji Południowo-Wshodniej, w tym Rendang – uznany przez CNN w 2011 za najlepsze danie świata!

Bali Cafe to odzwierciedlenie  filozofii zdrowego stylu życia poprzez zdrowe odżywianie, połączone z autentycznością kuchni Azjatyckiej.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY