Dzień II – Parenting Day

30.03 (w sobotę) zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Parenting Day.  Event organizowany jest w ramach obchodów 15 urodzin Blue City i rozpocznie się o 12. Wstęp jest bezpłatny.

Program Parenting Day został przygotowany specjalnie z myślą o przyszłych rodzicach oraz rodzinach z dziećmi. Podczas wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów eksperci poruszą tematy z zakresu ciąży, rodzicielstwa, zdrowia i urody:
– jak pomóc w rozwoju dzieci, i co ważniejsze – jak nie przeszkadzać,
– jak nie mówić do dziecka (o budowaniu i niszczeniu poczucia własnej wartości),
– jak odróżnić emocje od potrzeb,
– szczepić, nie szczepić – rozwiewamy mity, 
– wzmożone/obniżone napięcie mięśniowe u dzieci – jak rozpoznać i jak rehabilitować,
– kosmetyki dla dzieci, różnice w budowie skóry dziecka – odpowiednia pielęgnacja,
– składniki szkodliwe w kosmetykach, czyli czego unikać,
– pionizacja i chód – dlaczego nie warto przyspieszać tego etapu,
– jak przygotować się do porodu,
– prezentacja programu ćwiczeń w ciąży i po porodzie.

Na uczestników eventu czekają warsztaty z robienia własnych kosmetyków oraz warsztaty z fizjoterapeutką, która poruszy temat prawidłowego podnoszenia i noszenia dzieci. W przerwach między warsztatami uczestnicy znajdą wytchnienie w specjalnie zaprojektowanej strefie chillout.

O dobry nastrój uczestników zadba również Egurrola Dance Studio przeprowadzając dla wszystkich taneczne warsztaty. W trakcie imprezy, dzięki Marco Aldany, publiczność dowie się także, jak prostymi trikami można uzyskać efektowną fryzurę oraz zapozna się z najnowszymi trendami w barberingu.

Dla najmłodszych przygotowano masę atrakcji – kącik malucha z animacjami, ciekawe nagrody, gry i zabawy oraz warsztaty kreatywne.

Uwaga! Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.bluecity.pl w zakładce wydarzenia.

Partnerami urodzin Blue City i fundatorami upominków są między innymi: Camel Active, Egurrola Dance Studio, EM Akcesoria Męskie, Giacomo Conti, Hebe, Kino Helios, IKEA, Inca Play, Lucky Look, Marco Aldany – Salon Fryzjerski, Materace Selene, Modnisiowo, Natur House, Super-Pharm, Team Exit – Pokoje Zagadek, TEPfactor, Tokyo Sushi, Wiking, Swiss oraz Wyjątkowy Prezent.

Getting here

In order to ensure the highest quality of operation, this website uses cookies. You can make changes to cookies in your browser's settings.